PROFIL CERY


Twarz


Mam cerę mieszaną i trądzikową. Tłustą w strefie T i suchą na policzkach. Ponadto moja twarz ma bardzo dużą skłonność do zapychania. Bardzo często pojawiają się na niej różne niechciane zmiany. Zdecydowanie najgorzej znosi sezon letni. Mam na twarzy trochę blizn i przebarwień potrądzikowych, rozszerzone pory oraz pierwsze zmarszczki. Ponadto moja cera jest płytko unaczyniona i szybko się czerwieni. Generalnie koszmar w pielęgnacji i mam na co narzekać.


Włosy


Moje włosy naturalnie są koloru średniego blondu. Mam rozjaśnione końcówki, takie trochę ombre oraz klika pasemek. Aktualnie postanowiłam nie rozjaśniać włosów, dlatego mam kilkucentymetrowy odrost. Nie wiem jeszcze co z tym zrobię. Moje włosy się bardzo szybko przetłuszczają, końce są oczywiście przesuszone. Mam wrażliwą skórę głowy. Jest ona bardzo podatna na powstawanie łupieżu kosmetycznego. Długość moich włosów jest do ramion.

Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, na pewno do Ciebie zajrzę w wolnej chwili. Jeśli mnie zaobserwujesz, to daj mi znać w komentarzu. Wszelaki spam usuwam. / Thank you for every comment, I will definitely visit you in my free time. If you follow me, let me know in the comment. I remove all the spam.