Balea, Płyn dwufazowy do demakijażu oczu

OD PRODUCENTA: Płyn Balea do pielęgnacji twarzy rozpieszcza skórę i zapewnia jej zadbany, świeży wygląd. Ochrona i pielęgnacja: dwufazowy płyn do demakijażu jest szczególnie przyjazny skórze, nadaje się do codziennego, oszczędnego usuwania makijażu wodoodpornego. Prowitamina B5 zapewnia intensywne nawilżenie wrażliwej skóry okolic oczu. Płyn usuwa również trwałą/wodoodporną szminkę. Testowany dermatologicznie.

Balea płyn dwufazowy do demakijażu oczu, Augen Make-up entferner

Balea, Płyn dwufazowy do demakijażu oczu - moja opinia

Ten płyn do demakijażu oczu to jeden z wielu kosmetyków, który kupiłam z ciekawości, podczas mojego urlopu blisko czeskiej granicy. Nie mogłam sobie odmówić wypadku do DM skoro byłam tak blisko. Płyn do demakijażu oczu Balea nie sprawdził się u mnie zupełnie. Przede wszystkim nie spełniał swojej podstawowej funkcji, ponieważ kiepsko zmywał makijaż oczu. Musiałam się mocno natrzeć żeby go usunąć, a nie maluję się mocno. Po umyciu całej twarzy i tak miałam wrażenie, że mam lekką pandę pod oczami. Czasem też na drugi dzień rano budziłam się i miałam delikatne smugi tuszu na dolnej powiece tuż pod linią rzęs. Produkt był też bardzo niewydajny, zużyłam go w dwa tygodnie. Myślę, że spowodowane to było faktem, iż płyn do demakijażu oczu Balea nie usuwał makijażu dokładnie, więc stosowałam go w większej ilości, aby domyć to co jeszcze zostało. Osobiście nie polecam tego kosmetyku. Wyjątkowo duże rozczarowanie.

 

Lubicie dwufazowe płyny do demakijażu?


Cena: 1,69 €
Pojemność: 100 ml
Ważne: 10.2017
Dostępność: Drogerie Markt, Czechy, Niemcy
Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Sodium Chloride, Potassium Phosphate, Sodium Benzoate, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Cl 61565.

Brak komentarzy

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Czytam wszystkie, więc na pewno do Ciebie zajrzę w wolnej chwili. Jeśli mnie zaobserwujesz, to daj mi znać w komentarzu. Wszelaki spam i linki usuwam. | Thank you for every comment. I read them all, so I will definitely visit you in my free time. If you follow me, let me know in the comment. I remove all the spam and links.