Isana, Rasier Schaum, Pianka do golenia

OD PRODUCENTA: Pianka do golenia na mokro. Formuła pielęgnacyjna pianki jest przyjazna dla skóry. Zawarte w niej substancje nawilżające nadają skórze podczas golenia gładkość i sprężystość. Pianka przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry.

Isana pianka do golenia z Rossmanna, Isana Rasier Schaum

Isana, Rasier Schaum, Pianka do golenia - moja opinia

Miałam chyba wszystkie egzemplarze tej pianki do golenia z Isany i pomiędzy poszczególnymi rodzajami nie widzę zbytniej różnicy, poza zapachem oczywiście. Pianka jest tania i łatwo dostępna. Ma proste opakowanie, pompka wyciska odpowiednią ilość produktu. Pianka ma przyjemny brzoskwiniowy zapach i pastelowy pomarańczowy kolor. Konsystencja produktu jest dobra, gęsta i kremowa, nie spływa z nóg. Daje dobry poślizg do golenia. Jest wydajna, nie potrzeba dużej ilości kosmetyku, do ogolenia całych nóg. Wiem, że w Rossmannie jest również dostępna pianka w żelu. Miałam ją kiedyś i też jest bardzo dobra, jednak w moim odczuciu już za droga. Dla mnie taki kosmetyk to nie jest produkt pierwszej potrzeby. Nogi bardzo dobrze goli się na odżywkę do włosów lub zwykły żel do mycia ciała. Podsumowując pianka do golenia z Isany to dobry produkt, warty polecenia.
 

Używacie pianek do golenia z Isany?


Cena: 3,99 zł w promocji, 4,89 zł regularna
Pojemność: 150 ml
Ważne: 12.2017
Dostępność: Rossmann, marka własna
Skład: Aqua, Palmic Acid, Isobutane, Triethanolamine, Ceteth-20, Glycerin, Propane, Stearic Acid, Butane, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Laureth Sulfate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Polyquaternium-7, Sodium Benzoate.

Brak komentarzy

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Czytam wszystkie, więc na pewno do Ciebie zajrzę w wolnej chwili. Jeśli mnie zaobserwujesz, to daj mi znać w komentarzu. Wszelaki spam i linki usuwam. | Thank you for every comment. I read them all, so I will definitely visit you in my free time. If you follow me, let me know in the comment. I remove all the spam and links.