Isana Professional, Odżywka Power Volumen

OD PRODUCENTA: Do włosów delikatnych, prostych i słabych. System zwiększający objętość włosów. Z kolagenem i ekstraktem z lilii wodnej. Wyczuwalnie zwiększa objętość włosów.* Nadaje włosom pełni i witalności. Nie zawiera silikonów. Daje przekonywujący efekt z zwiększenia objętości włosów. Zawiera kolagen i ekstrakt z lilii wodnej. Wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania elektryzowania się włosów. Ułatwia rozczesywanie włosów. 
Działanie pielęgnacyjne: odżywka ISANA Professional Power Volume opracowana została specjalnie potrzeb włosów delikatnych i słabych. Jej profesjonalna, bardzo skuteczna formuła, której składnikami są wartościowy kolagen, ekstrakt z lilii wodnej i prowitamina B5, powoduje zdumiewający efekt zwiększenia objętości włosów – bez ich dodatkowego obciążania. Włosy od korzeni po końcówki otrzymują przekonywującą pełnię i witalność, a także połysk i większa objętość. Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. *Potwierdzone przez 21 z 25 (84%) użytkowniczek, które testowały produkt.

Isana Professional odżywka Power Volumen, Rossmann

Isana Professional, Odżywka Power Volumen - moja opinia

Odżywka Isana Power Volumen ma bardzo fajne opakowanie i rzucającą się w oczy szatę graficzną. Lubię kiedy produkty do pielęgnacji włosów są zamknięte w tuby, stojące od razu do góry nogami. Dzięki temu nie mam problemu z wydobyciem resztek produktu. Duży plus dla Rossmanna za wypuszczenie tej serii. Odżywka w swoim działaniu jest przeciętna, nie robi włosom żadnej krzywdy, ale też nie zauważyłam jakiejś szalonej poprawy w ich wyglądzie po zużyciu całego opakowania. Zdecydowałam się na nią z tego względu iż moje włosy są cienkie, delikatne i na ogół przyklapnięte. 
Odżywka zwiększająca objętość Isana ma dobrą konsystencję, nie spływa z włosów, jest bardzo lekka. Poza tym, jest też bardzo wydajna. Nałożyłam ją kilka razy na całą długość włosów i nie obciążyła ich ani nie przetłuściła, nie zrobiła też krzywdy mojej skórze głowy, za co duży plus. Nie zaobserwowałam jednak jakieś spektakularnej poprawy objętości. Cóż moje włosy są wybredne. Nie mniej jednak kosmetyku dobrze mi się używało. Ogólnie moje włosy po użyciu tej odżywki wyglądały poprawnie i dały się rozczesać. Dla mnie, poza oczywiście nie spełnieniem głównej obietnicy producenta, nie miała żadnych wad. Po prostu nie było efektu wow, to jest to, gdzie byłaś przez całe moje życie. Moim zdaniem odżywka Isana Power Volumen jest to produkt z kategorii dobry. Myślę, że warto ją wypróbować. 
 

Lubicie kosmetyki Isany? Używacie ich w ogóle, czy może to coś zupełnie nie dla Was?


Cena: 7,99 zł w promocji, 9,99 zł regularna
Pojemność: 200 ml
Ważne: 12M
Dostępność: Rossmann, marka własna
Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-87, Behentrimonium Chloride, Panthenol, Parfum, Soluble Colagen, Nymphaea Alba Root Extract, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitol, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Limonene, Isopropyl Alcohol, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.

Brak komentarzy

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz. Czytam wszystkie, więc na pewno do Ciebie zajrzę w wolnej chwili. Jeśli mnie zaobserwujesz, to daj mi znać w komentarzu. Wszelaki spam i linki usuwam. | Thank you for every comment. I read them all, so I will definitely visit you in my free time. If you follow me, let me know in the comment. I remove all the spam and links.